День пам‘яті і примирення та День перемоги з АЗК «ПЕРОН»
07.05.2021 Оставить коментарий

День пам‘яті і примирення та День перемоги з АЗК «ПЕРОН»

Війна! Це слово несе за собою море сліз, страждання, втрату дорогих нам людей, переповнює наші серця болем втрати. Звідусіль, де йде війна, чути плач і оглушливі вибухи, які розривають людям душі й серця.


Війна увійшла в життя нашого народу ненависним виттям ворожих бомб, зруйнованими селами і містами, мільйонами убитих на фронті, вивезених в рабство, закатованих у таборах смерті.
Це були роки небаченого людського духу, небувалої жертовності і любові, солідарності і безкорисливості, роки масового героїзму тих, кого називали радянськими людьми.
Якби кожному загиблому  в цій війні присвятили хвилину мовчання, то 30 років мовчав би весь світ.
Перемога у Великій Вітчизняній війні навіки залишиться в пам’яті людей нашої країни як подвиг кожного, хто переніс найбільші випробування, пережив біль, страждання, позбавлення і всі жахи цієї війни.
Подвиг солдата, що сміливо йшов назустріч смерті; подвиг трудівників тилу, які працювали днями й ночами і в полі, і біля верстатів; подвиг дітей, які нарівні з дорослими наближали День Перемоги, не маючи дитинства.
Цей подвиг повинен жити в наших душах вічно.
Дуже часто, вітаючи родичів і друзів зі святом, ми бажаємо їм мирного неба над головою. Ми хочемо, щоб їх сім’ї ніколи не піддавалися важким випробуванням війни..
Потрібно бути вдячними ветеранам за найбільшу Перемогу, здобуту  такою ціною, а головне за збереження народу, територій, цілісності державності, і нагадувати собі і всім — щоб ці страшні події ніколи не повторилися. Ці люди віддавали найцінніше що в них було — своє життя, стоячи, щоб ми не жили на колінах.

8 та 9 травня на АЗК «ПЕРОН» в честь Дня пам‘яті і примирення та Дня перемоги діють знижки — 45 копійок на кожному літрі пального.

При заправці автомобіля в суботу та неділю (08.05-09.05.2021) бензинами (А-92 та А-95), дизельним паливом (ДП-євро і ДП-преміум) або зрідженним вуглеводневим газом (ЗВГ) на будь-яку суму за готівку або по банківській карті кожен клієнт отримує знижку 45 копійок на кожному літрі будь-якого пального.
*УВАГА — дисконти НЕ діють!!!

➡️Адреси АЗС, які беруть участь в акції:
АЗС 1: м. Черкаси, вул. Симиренківська, 148
АЗС 2: м. Черкаси, вул. Сумгаїтська, 3A
АГЗС 3: м. Черкаси, вул. Чигиринська, 524 (тільки газ).
➡️В акції мають змогу брати участь усі охочі громадяни України, які досягли 18 років.
➡️Знижка надається клієнту автоматично в момент заправки.
➡️Дисконтні картки не діють!!
➡️Клієнт може брати участь в акції необмежену кількість разів.

З АЗК «ПЕРОН» — перемагайте любов‘ю!

Поделиться новостью

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.

Добавить комментарий

Ваш адрес email не будет опубликован.