АЗК Перон Ціни на бензин і дизельне паливо в Черкасах [2021] ᐈ АЗК Перон

А-92

Не переплачуйте і заправляйтеся на АЗК "Перон" якісним бензином марки А-92. Бензин марки А-92 поставляє нам Мозирський НПЗ (Білорусь), що гарантує високу якість за прийнятну ціну. Бензин А-92 на заправках Перон відповідає стандарту якості Євро-5.
Сертифікати
А-92

А-95

VIP-якість за помірну вартість. Отримайте паливо самої високої якості на заправках «Перон». Бензин А-95 - неэтилированный, відповідає європейським стандартам якості та відноситься до класу преміум-класу. Бензин марки А-95 виробляє та надає нам АТ «Орлен Литва» (Мажейкю, Литва).
Сертифікати
А-95

ДТ

Дизельне пальне від АЗК «Перон»  гарантує стабільну роботу дизельного двигуна вашого автомобіля за будь-яких температурних умов і в будь-яку пору року. Поставки дизельного пального відбуваються з двох заводів: Мозирський НПЗ (Білорусь) і АТ «Орлен Литва» (Мажейкю, Литва ), що гарантує високу якість пального на заправках «Перон» .
Сертифікати
ДТ

Якісне пальне

Для власників автомобілів якісне пальне – один з головних критеріїв вибору АЗК. На АЗК «Перон» реалізується тільки імпортне пальне високої якості, що відповідає всім нормам ДСТУ. Перш ніж надавати клієнтам нафтопродукт, ми ретельно перевіряємо його якість: вимірюємо щільність, оцінюємо прозорість і колір, перевіряємо наявність механічних домішок і води. Для цього ми знімаємо проби з кожної цистерни і проводимо аналіз пального на АЗК «Перон» у власній міні-лабораторії. Додатково три рази на тиждень якість пального перевіряє акредитована лабораторія Черкаської нафтобази. Один раз на тиждень на АЗК «Перон» проводяться позапланові дослідження нафтопродуктів. Якість нафтопродуктів АЗК «Перон» підтверджують паспорти якості та сертифікати відповідності згідно встановлених законодавством норм.

Крім цього, на АЗК Перон:

Проводиться систематична
чистка резервуарів
Регулярно контролюється
герметичність всіх ємностей
Використовуються спеціальні
фільтри для зливу палива з бензовозу
Застосовуються системи тонкої фільтрації (0,3 мікрона)
європейських стандартів в роздавальних колонках