«Зі святом весни вас вітає мережа АЗК ПЕРОН!»
07.03.2019 2 коментарі

«Зі святом весни вас вітає мережа АЗК ПЕРОН!»

8 березня на АЗК «ПЕРОН» проходить акція «Свято весни з АЗК ПЕРОН»

При заправці автомобіля 8 березня бензинами (А-92 Євро, А-95 Євро) і дизельним паливом (ДП Євро, ДТ Преміум) на будь-яку суму за готівковий розрахунок або по банківській карті кожен клієнт миттєво отримує знижку 1 (одну) гривню на кожному літрі палива.

При заправці автомобільним зрідженим вуглеводневим газом (ЗВГ) на будь-яку суму за готівковий розрахунок або по банківській карті кожен клієнт миттєво отримує знижку 50 копійок на кожному літрі газу.

Кожна Леді за кермом 8 березня при заправці бензинами (А-92 Євро, А-95 Євро) та дизельним паливом (ДП Євро, ДТ Преміум) (УВАГА! – крім газу) на будь-яку суму за готівковий розрахунок або по банківській карті моментально отримує додаткову знижку 50 копійок на кожному літрі палива.

Увага! Дисконти постійного покупця «АЗК ПЕРОН» 8 березня не діють!

Повні правила проведення рекламної акції «Свято весни з АЗК ПЕРОН» :

1. ЗАГАЛЬНІ ПОЛОЖЕННЯ

1.1. Діючі правила регламентують порядок організації та проведення рекламної акції. Інформація про Організатора акції, про правила її проведення, кількості призів, терміни, місце і порядок їх отримання розміщується на сайті www.peron.com.ua

1.2. Назва акції – «Свято весни з АЗК ПЕРОН» (далі – Акція).

1.3. Інформація про Організатора:

1.3.1. Найменування Організатора: Приватне підприємство «Таурус-ЛТД».

1.3.2. Місцезнаходження Організатора: ПП «Таурус-ЛТД»: 18030, Україна, Черкаська область, місто Черкаси, вулиця СИМИРЕНКІВСЬКА, 148

1.4. Учасники акції: дієздатні громадяни України, які досягли 18 років, які здійснюють заправку автомобільними бензинами (А-92 Євро, А-95 Євро), дизельним паливом (ДП Євро, ДТ Преміум) або зрідженим вуглеводневим газом (ЗВГ) на АЗК «ПЕРОН».

1.5. Період акції: 8 березня 2019 року.

1.6. Територія проведення акції:

АЗС 1: місто Черкаси, вулиця СИМИРЕНКІВСЬКА, 148
АЗС 2: місто Черкаси, вулиця Сумгаїтська, 3A
АГЗС 3: місто Черкаси, вулиця Чигиринська, 524 (тільки газ).

1.7. Вид палива: автомобільні бензини (А-92 Євро, А-95 Євро), дизельне паливо (ДТ Євро, ДТ Преміум) або зріджений вуглеводневий газ (ЗВГ).

1.8. Форми розрахунку в акції: готівковий розрахунок, банківська карта.

1.9. Призовий фонд:

Знижка 1 (одна) гривня на бензини (А-92 Євро, А-95 Євро) і дизельне паливо (ДТ Євро, ДТ Преміум).
Знижка 50 копійок на вуглеводневий газ (ЗВГ).
Додаткова знижка для АвтоЛеді 50 копійок на бензини (А-92 Євро, А-95 Євро) і дизельне паливо (ДТ Євро, ДТ Преміум) (крім газу).

2.0. Дисконти постійного покупця АЗК ПЕРОН 8 березня не діють.

2.1. Клієнт може брати участь в акції неодноразово.

2.2. Знижка надається клієнтові автоматично в момент заправки.

2.3. Факт участі Учасника в Акції має на увазі його ознайомлення з цими Правилами і його згоду на участь в Акції відповідно до цих Правил.

2.4. Всі спірні питання, що стосуються цієї Акції, регулюються на основі чинного законодавства України.

 

Подiлитись новиною
  1. Сьогодні, 8 березня, заправилась на АЗК №1 0 10:26:44 46л А95 Евро, отримала знижку 1 грн. і шоколадку. А де обіцяні ще 50 коп. Порахувала уже вдома. Дрібниця, але настрій попсували.

    • Шановна пані!
      АЗК “ПЕРОН” приносить свої вибачення за непорозуміння, яке сталось 08.03.2019 при Вашій заправці. Ви отримали знижку не в повному обсязі, яка діяла в цей день для АвтоЛеді. На превеликий жаль, технічно недорахована знижка, спрацював “людський фактор”. При наступній заправці Вам буде коменсована різниця. Будь ласка, назвіть марку авто та гос.номер оператору. Дякуємо, що повідомили про цю ситуацію. Для вас ми намагаємось ставати найкращими.
      З повагою, АЗК “ПЕРОН”

Залишити коментарiй

Ваша електронна адреса не будет опубликована. Обовязковi поля помiченi *


Залишити коментарiй

Ваша електронна адреса не будет опубликована. Обовязковi поля помiченi *