АЗК «ПЕРОН» заправляє позитивом – ЗНИЖКА ВИХIДНОГО ДНЯ!
01.02.2019 17 Коментария(ев)

АЗК «ПЕРОН» заправляє позитивом – ЗНИЖКА ВИХIДНОГО ДНЯ!

Щосуботи та щонеділі ЗНИЖКА 30 копійок на кожному літрі бензину та дизельного пального, плюс ЗНИЖКА по Дисконту!
АЗК «ПЕРОН» – це запорука бездоганного руху, висока якість пального, компетентність працівників та турбота про ваш гарний настрій.
АЗК «ПЕРОН» – впевненiсть в кожнiй заправцi!

Подiлитись новиною
  • Добрый день! Заправляйтесь на АЗС «ПЕРОН» от 15 литров любым видом топлива, за наличный расчет, заполняйте анкету и получите дисконтную карту.

 1. Правильно ли я Вас понял, при заправке в субботу и воскресение, скидка составит 0,80. гр, на каждом литре? дисконт и плюс 0,30 гр. по акции???

  • При заправке в субботу и воскресенье СКИДКА – 30 копеек на каждом литре топлива, плюс СКИДКА по Дисконту!

  • 21 квітня 2019 року заправляйтеся на наших автозаправних станціях та отримуйте 30 копійок знижки на кожному літрі газу та 50 копійок на кожному літрі бензинів та дизельного палива.

 2. Поспішайте ???? АКЦІЯ на АЗК «ПЕРОН»!!! #азк #перон #азс #черкаси #пальне #авто #газ #якість #акція #знижки #найкращаціна

  • Так, звичайно.
   8 березня на АЗК “ПЕРОН” проходить акція “Свято весни з АЗК ПЕРОН ”
   При заправці автомобіля 8 березня бензинами (А-92 Євро, А-95 Євро) і дизельним паливом (ДП Євро, ДТ Преміум) на будь-яку суму за готівковий розрахунок або по банківській карті кожен клієнт миттєво отримує знижку 1 (одну) гривню на кожному літрі палива.

 3. Гарний день починайте з позитиву!)?? ?? АЗК «ПЕРОН» ?? #азк #азкперон #черкаси #авто #якість #пальне #позитив #завждигарнийнастрій ??

Залишити коментарiй

Ваша електронна адреса не будет опубликована. Обовязковi поля помiченi *


Залишити коментарiй

Ваша електронна адреса не будет опубликована. Обовязковi поля помiченi *