Народні традиції на АЗК «ПЕРОН»!
16.01.2018 Оставить коментарий

Народні традиції на АЗК «ПЕРОН»!

Щедрівки, танці та колядки.  Справжнє різдвяне свято на АЗК “Перон”.   Театралізований захід із сюрпризами та подарунками.

Усіх клієнтів зустрічала Меланка за давніми українськими звичаями, заохочуючи черкасців взяти участь у новорічному конкурсі. 10 літрів пального та солодощі за виконання напам’ять щедрівки або пісні – такий головний приз.

Аби отримати бажаний подарунок та показати свої вміння, вишикувалась ціла черга автівок. Містяни виконували завдання із творчими підходами.

Працівники АЗК “Перон” розповідають: такі гуляння у них вже за традицію.

Безымянный5567

Анна Черниш, працівниця АЗК “Перон”: До дня рибака в нас була дуже велика акція. Потім день народження заправки було 10 років святкували, та й багато новорічних свят відбувається.

А задоволені клієнти говорять: беруть участь у конкурсі вже не вперше. Такі ж заходи додають енергії та гарного настрою.

“Традицію ми підтримуємо завжди, тут і були акції літом, зимою в літніх ластах”. “Просто треба підтримувати компанію і жити в суспільстві”.

Роман, учасник конкурсу: Ну це традиції українські, ми всі святкуємо і нам подобається.

Вікторія, учасниця конкурсу: Їхали, заодно ті колядки і щедрівки які ми готували для своїх хрещеників сьогодні нам знадобилися ще й виграли приз.

Безымянн

Черкаські автомобілісти розповідають: обирають саме АЗК “Перон” вже не перший рік. Адже тут вигідна ціна та якісне пальне.

Юля, учасниця конкурсу: Заправляємося часто тут, гарний якісний бензин. Тут приємні ціни і гарна якість, тому любимо цю заправку.

Сергій, учасник конкурсу: Зручно, якісно і хороша обслуга, дуже приємні люди, завжди відбуваються якісь свята і я вже 3 рік заправляюсь тільки на “Перон”.

За дві години святкового дійства містяни встигли пощедрувати, потанцювати та зарядитися святковим настроєм.

АЗК “Перон” обіцяє й надалі проводити веселі заходи.

Безыи

Подiлитись новиною

Залишити коментарiй

Ваша електронна адреса не будет опубликована. Обовязковi поля помiченi *


Залишити коментарiй

Ваша електронна адреса не будет опубликована. Обовязковi поля помiченi *