Хрещенські віншування з АЗК «ПЕРОН»
30.01.2017 Оставить коментарий

Хрещенські віншування з АЗК «ПЕРОН»

19 січня, у день Водохреща, з 17-ї до 19-ї години на наших АЗК лунали колядки й щедрівки, було безліч яскравих костюмів і, найголовніше, усміхнені обличчя відвідувачів.

 

 

 

 

 

Хрещенські морози не завадили людним гулянням, тому що холоду протистояли веселі конкурси із танцями та співами. Усі охочі мали змогу заспівати обрядових пісень разом з черкаськими артистами та виграти призи, серед яких були не тільки пальне та склоомивачі, а й солодощі. Солодкі призи найбільше прийшлися до душі нашим маленьким відвідувачам.

IMG_4121

Креативне дійство з веселими конкурсами і винахідливими ведучими навіть дорослих перетворило на веселих дітлахів. На обох АЗК панувала тепла атмосфера притаманна українським зимовим обрядовим дійствам. А на тих, хто не зміг зігрітися танцями і співами, чекав теплий глінтвейн.

IMG_4138

Оригінальні костюми натхненні фольклорними персонажами, ваші привітання та винахідливість у виконанні конкурсних завдань нас приємно здивували.

Ми дякуємо усім, хто долучився до Хрещенських гулянь на АЗК «Перон» і разом з нами взяв участь у відтворенні давніх українських традицій.

Дякуємо вам за те, що завжди охоче відгукуєтеся на наші акції та святкові дійства, берете активну участь у конкурсах і даруєте нам святковий настрій, та обіцяємо, що й надалі будемо організовувати цікаві заходи для наших дорогих відвідувачів.

АЗК «Перон» – з нами весело!

 

 

Подiлитись новиною

Залишити коментарiй

Ваша електронна адреса не будет опубликована. Обовязковi поля помiченi *


Залишити коментарiй

Ваша електронна адреса не будет опубликована. Обовязковi поля помiченi *