ПЕРОНу 9 років!
22.12.2016 Оставить коментарий

ПЕРОНу 9 років!

Телеканал “Вікка” відзняв репортаж про День народження АЗК “Перон”.

АЗК “ПЕРОН” 9 РОКІВ РАДУЄ ЧЕРКАЩАН ЯКІСНИМ ПАЛЬНИМ

Дев’ять років якості та довіри. 14 грудня у Черкасах АЗК “Перон” відсвяткував свій день народження. З його нагоди на клієнтів чекало багато сюрпризів – від гідних знижок до цінних подарунків. Так, кожен клієнт цього дня мав змогу отримати знижку в одну гривню на кожному літрі пального. А водіям, народженим в один день із “Пероном” дарували 10 літрів палива. Вже до кінця дня їх налічувалось аж 43!
Дарували своїм відвідувачам смачні мафіни із малиновим джемом. Майже півтори тисячі клієнтів пригостилися в цей день смаколиками.

712257

А вже надвечір “Перон” влаштував святкову вікторину, де розіграв цікаві подарунки – зимові омивачі, цукерки, шампанське, новорічні подарунки для дітей, призи по 10 літрів пального та дисконтні картки зі знижкою 2%, які діють навіть в дні акцій та знижок.
Не залишили без уваги і клієнтів у соціальних мережах. На сторінці АЗК “Перон” у Facebook та “Вконтакті” було розіграно цілих 50 літрів пального. Аби взяти участь у акції, водіям потрібно було приїхати на АЗС, сфотографуватися на фоні святкової атрибутики з нагоди дня народження “Перону” та розмістити фото у соцмережі. Щасливим власником головного призу методом рандому була обрана Emili Grimal’dova. А за креативні фотографії було нагороджено заохочувальними призами Івана Свириденка та Валентину Коваль.

256570

“Ми постійно проводимо різноманітні акції, аби порадувати людей знижками та подарунками, а головне – найкращим пальним, – розповідає директор АЗК “Перон” Оксана Богатирьова. – Наш бензин марки А-95 виготовлений у Євросоюзі (Литва). За паспортом він класифікується як бензин преміум-класу, його октанове число становить близько 100. Це високоочищений бензин, який зарекомендував себе в Україні як один з найкращих. Дизельне паливо Преміум також литовського виробництва, наразі у продажу “Арктика”, яка має температуру фільтрованості -32С°. А дизпаливо марки “Євро” і бензин А-92 виробляється у Білорусі. Все наше пальне відповідає найвищим стандартам якості. АЗК “Перон” постійно модернізує свої автозаправні станції. Наразі працює дві АЗС – на вул. Симиренківській, 148 та на вул. Сумгаїтській, 3А. А вже на початок 2017 року заплановано будівництво нової АЗС.

aks_1046

“Наші станції обладнані повністю програмованим сучасним німецьким обладнанням, – зазначає комерційний директор АЗС “Перон” Олег Горопацький. – У нас є своя міні-лабораторія, де ми проводимо аналіз кожного виду палива з кожного бензовозу. Також робимо щоденний детальний аналіз у незалежній лабораторії. Кожне дослідження підтверджує: у якості нашого пального сумніватися не варто”.
Колектив АЗК “Перон” досить чисельний. Це професійні фахівці із досвідом, які дарують своїм клієнтам найкраще обслуговування.
“Стратегія АЗС “Перон” полягає в тому, щоб надати черкащанам найякісніше паливо за найнижчою ринковою ціною. Ми раді, що навіть у складні економічні часи можемо дарувати черкащанам радість”, – наголосила Оксана Богатирьова.

http://vikka.ua/novini/39752-azk-peron-9-rokiv-radue-cherkaschan-yakisnim-palnim.htm

Фотозвіт


Більше фото дивіться в наших соціальних мережах:

fb vk inst

Подiлитись новиною

Залишити коментарiй

Ваша електронна адреса не будет опубликована. Обовязковi поля помiченi *


Залишити коментарiй

Ваша електронна адреса не будет опубликована. Обовязковi поля помiченi *