Телеканал Vikka провів репортаж про День бабака на АЗК ПЕРОН
05.02.2016 Оставить коментарий

Телеканал Vikka провів репортаж про День бабака на АЗК ПЕРОН

По-зимовому прохолодно, але по-літньому колоритно та весело.

Черкаська автозаправна станція ПЕРОН закликала літо в День бабака. А своїм найсміливішим клієнтам креативна команда компанії ПЕРОН дарувала пальне. Для цього закликала не сумувати за літом, а власноруч створювати теплу атмосферу. У День бабака всім, хто прийшов у обмундируванні плавців та з гарним настроєм, роздавали подарунки. Креативних містян у Черкасах виявилось вдосталь.

Леонід, клієнт АЗК ПЕРОН: «Посміятися, взяти участь в акції, повеселитися. Онук, він теж любить такі приколи всякі».

Сміливцям треба було прийти у масці для плавання, ластах та рятівному крузі, продемонструвати на касі свою пляжну атрибутику і заправити автівку. За це АЗК ПЕРОН дарував талон на безкоштовні 10 літрів пального. Черкасці до акції підійшли неабияк креативно. Не боялися ні холоду, ні вітру. Були й такі, що в плавках та  ластах примудрялися ще й витанцьовувати.

Якщо ж пляжна амуніція була не в повному комплекті, клієнтів все одно не відпускали без втішних подарунків. За свою сміливість вони отримували якісний склоомивач. Літня акція всім гарантувала гарний настрій: і команді АЗК ПЕРОН, і сотням черкасців. Тому клієнти спеціально познаходили інвентар.

Ярослав, клієнт АЗК ПЕРОН: «Домашній, наш, яким літом користуємось часто. Приємно, що влітку довелось користуватися теж. Подивіться, в таку сіру погоду скільки посмішок».

Раді клієнти і подарунковим літрам. А особливо, якщо це пальне високої якості від черкаської автозаправної компанії ПЕРОН.

Василь, клієнт АЗК ПЕРОН: «Бензин – це така тема актуальна, жива валюта, тому краще такі акції проводити частіше. Масова активність, не одні ми такі. Люди хочуть розвіятися. Це завжди додає радості, емоцій».

АЗК ПЕРОН турбується про своїх клієнтів не тільки завдяки якісному паливу, а й постійній системі знижок та акцій. Постійних клієнтів ПЕРОН радує вигідними пропозиціями, а у вихідні дні діє улюблений «Бонус вихідного дня». В День бабака на АЗК ПЕРОН не лише роздаровували подарунки, а й закликали сонячний настрій.

Євгенія Валеріївна, представник АЗК ПЕРОН: «Ми дуже раді, що черкащани легкі на підйом і це сприйняли креативно, позитивно і приходили до нас посміхаючись. Це дуже радувало. Ми даруємо не лише посмішки а й реальні знижки і призи. Черкащани це знають і з задоволенням до нас приїздять. І ми цьому дуже раді».

Заправляти лише якістю – таке основне правило черкаської автозаправної компанії ПЕРОН. А гарантувати клієнтам гарний настрій – запорука багаторічного успіху.

ТОВ «Перон СТ», вул. Рябоконя, 148; тел. 642-000, 642-011

Матеріал: http://vikka.ua/finance/26870-cherkaska-avtozapravna-stantsiya-peron-zaklikala-lito-v-den-babaka-video.htm

Подiлитись новиною

Залишити коментарiй

Ваша електронна адреса не будет опубликована. Обовязковi поля помiченi *


Залишити коментарiй

Ваша електронна адреса не будет опубликована. Обовязковi поля помiченi *